Redakcja

Serwis prowadzony jest przez parę Polaków mieszkających w Sydney od kwietnia 2010 do sierpnia 2015. Ciężko powiedzieć czy jest to długo, czy krótko. Faktem jest, że informacje i opinie zawarte w serwisie pochodzą z pierwszej ręki i na podstawie własnych doświadczeń.

Opinie i komentarze nie są obiektywne i mogą zawierać treści, z którymi czytelnicy nie do końca mogą się zgadzać. Staraliśmy się jednak przekazać informacje prawdziwe i wynikające z faktycznego stanu rzeczy. Na pewno nie stosowaliśmy się do wszystkich zasad ogólnie rozumianej poprawności politycznej, co spowoduje, że w kilku miejscach pojawią się bardzo negatywne opinie na temat historii Australii i Australijczyków.

Z racji na to, że żadne z nas zawodowo nie zajmuje się publikacjami, na pewno mogą pojawić się nieścisłości i braki w tekstach, także standardowo informujemy, że:

Redakcja serwisu w żaden sposób nie odpowiada za poprawność i aktualność informacji w nim zawartych. Wszystkie informacje powinny zostać zweryfikowane na własną rękę w odpowiednich instytucjach i urzędach.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej skromnej redakcji, lub masz informacje którymi chciałbym się podzielić – zapraszamy. Napisz do nas e-mail na adres kontakt małpa australia.com.pl

Aktualny skład redakcji nie ma nic wspólnego z poprzednią redakcją. Nie mamy też kontaktu, ani nie pośredniczymy w kontaktach z osobami poprzednio prowadzącymi serwis.